• همزمانی تشدید اعتراضات و اختلال ارتباطات در آمریکا!

   همزمانی تشدید اعتراضات و اختلال ارتباطات در آمریکا!

   همزمانی تشدید اعتراضات و اختلال ارتباطات در آمریکا!

   وبگاه خبری دیلی صباح ترکیه ، اخیرا طی گزارش کوتاهی به مسئله افزایش اختلال و قطع اینترنت در ایالات متحده، همزمان با افزایش موج اعتراضات به نژادپرستی در این کشور پرداخته است.

   بر اساس ادعای این منبع خبری، با افزایش اعتراضات به نژادپرستی در شهرهای مختلف آمریکا، گزارش‌هایی در مورد قطع و بروز اختلال شدید اینترنت و دیگر ارتباطات تلفنی در سراسر این کشور منتشر شده است.
   طبق این گزارش‌ها، با تداوم و تشدید موج اعتراضات خیابانی، در روزهای اخیر، برخی ارائه‌دهندگان خدمات ارتباطی مانند ای‌تی‌اند‌تی[1] و کامکست[2] اقدام به قطع اینترنت در شهرهایی چون شیکاگو، لس‌آنجلس و هوستون کرده‌اند.
   موج فراگیر اعتراضات خشونت‌آمیز اخیر در ایالات متحده که طیف وسیعی از مناطق این کشور را در بر گرفته است، در پی اعمال خشونت از سوی پلیس در برابر تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم مینیاپولیس در اعتراض به مرگ جورج فلوید آغاز شده و حداقل 15 ایالت این کشور را درگیر آشوب کرده است.
   به عقیده بسیاری از کارشناسان، این حجم از اعتراضات علیه نژادپرستی از سال 1968 و زمان اعتراضات پس از ترور مارتین لوتر کینگ، فعال مدنی سیاهپوست آمریکایی، بی‌سابقه بوده است.


   [1] AT&T
   [2] Comcast
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، نبش خیابان شانزدهم غربی، پلاک 20
کد پستی: 1515674311
تلفن: 86121084
پست الکترونیک: csri@majazi.ir