• فراخوان مشاوره و حمایت از پایان نامه‌های حوزوی مرتبط با فضای مجازی

   فراخوان مشاوره و حمایت از پایان نامه‌های حوزوی مرتبط با فضای مجازی

   فراخوان مشاوره و حمایت از پایان نامه‌های حوزوی مرتبط با فضای مجازی

   دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی به منظور ایجاد زمینه‌های مناسب برای رشد و ارتقاء کمی و کیفی پژوهش در حوزه مطالعات اسلامی فضای مجازی در نظر دارد، پایان‌نامه‌های حوزوی مرتبط با موضوعات فضای مجازی را به منظور فعال‌سازی و هدایت استعدادهای شاخص حوزه‌های علمیه مورد حمایت قرار دهد. لذا از کلیه طلاب حوزه‌های علمیه که قصد انتخاب موضوع و تدوین پایان‌‌نامه در سطوح عالی حوزه را دارند، دعوت به عمل می نماید تا در این فراخوان شرکت فرمایند.

   شرایط پذیرش:
   • پایان‌نامه‌ حوزوی باشد. (مراد از پایان‌نامه‌های حوزوی پایان‌نامه‌ای است که در حوزه علمیه یا یکی از مراکز آموزش عالی حوزوی یا دانشگاه‌های مرتبط با آن مانند دانشگاه باقرالعلوم (علیه‌السلام)، دانشگاه معارف اسلامی، دانشگاه قرآن و حدیث و غیره نگارش یابد.
   • موضوع پایان‌نامه و رساله در راستای اولویت‌های پژوهشی فضای مجازی کشور باشد.
   • متقاضی از سوابق علمی و پژوهشی قابل قبول برخوردار باشد.
   • پژوهشگر متعهد گردد که گزارش‌های منظم از روند پیشرفت پایان‌نامه را به کارشناس دفتر ارائه نموده و در صورت نیاز به شرکت در جلسات بررسی پایان‌نامه، حضور یابد.

   سطوح حمایت :

   • مشاوره‌های دفتر در سه سطح صورت خواهد پذیرفت: بر اساس ارزیابی دفتر مطالعات اسلامی و با توجه به سابقه علمی محقق، توانمندی پژوهشی و اهمیت و جایگاه موضوع انتخابی، سطح مشاوره و حمایت از پایان‌نامه را مشخص خواهد شد.
   • سنجش کیفی پایان‌نامه‌ها بر اساس ارزیابی علمی کارشناسان دفتر مطالعات اسلامی و با در نظر گفتن معیارهای محتوایی تعیین می‌گردد.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، نبش خیابان شانزدهم غربی، پلاک 20
کد پستی: 1515674311
تلفن: 86121084
پست الکترونیک: csri@majazi.ir