• اندیشکده فضای مجازی تاسیس می شود

   معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی:

   اندیشکده فضای مجازی تاسیس می شود

   اندیشکده فضای مجازی تاسیس می شود

   معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی از تصویب تأسیس اندیشکده فضای مجازی در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فضای مجازی و به نقل از شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین نجف لک زایی در نشست مشترک با حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی و مسؤولان این معاونت به ارائه گزارشی از فعالیت های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پرداخت و گفت: امروز سعی داریم تا با هم اندیشی و هم افزایی به زمینه های همکاری با معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی دست پیدا کنیم.

   وی اضافه کرد: همه سعی ما این است که در هر زمینه ای که بتوانیم با معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی همکاری داشته باشیم و با آن همواره در ارتباط باشیم.

   معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به ضرورت نشر و توزیع حداکثری محتواهای تولید شده از سوی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در پلتفرم های مختلف عنوان کرد: یکی از دغدغه های ما این است که کارهایی را که صورت می دهیم، به مصرف برسد.

   وی تصریح کرد: امروز اساتید ما نباید تنها کتاب تولید کنند، بلکه باید از طرق مختلفی همچون درس گفتارها، سخنرانی و … از آنها بهره گیری شود.

   لک زائی با اشاره به اینکه ما همکاری با معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی را اولویت صد در صد خود می دانیم، بیان کرد: کارشناسان ما زمینه های همکاری با این معاونت را به خوبی رصد و کشف کرده و برای آن طرح و برنامه خواهند ریخت.

   وی با بیان اینکه مسأله تأسیس اندیشکده فضای مجازی در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مورد تصویب قرار گرفت و کارهای لازم در این راستا انجام خواهد شد، عنوان کرد: از معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی می خواهیم در راستای ارتقای مجموعه محصولات و فعالیت ها و توزیع آنها در فضای مجازی به ما کمک کند.

   همچنین سایر مسؤولان پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی نیز در این جلسه نقطه نظرات خود را بیان کرده و زمینه های همکاری با معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی را مورد توجه قرار دادند.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، نبش خیابان شانزدهم غربی، پلاک 20
کد پستی: 1515674311
تلفن: 86121084
پست الکترونیک: csri@majazi.ir